Top.Mail.Ru
Archiwa Mieszkania Premium - Amazing Interiors ®

Blog o wzornictwie.
Przydatne wskazówki


Jeśli jeszcze nie wiesz jak powinno wyglądać Twoje wymarzone wnętrze, zapraszamy do wspólnego zastanowienia się. Na blogu zamieszczamy artykuły o tematyce aranżacyjnej, a także wskazówki, które wskażą pomysłom właściwy kierunek.


Drodzy czytelnicy!


Przewodnik po stylach wnętrz

Nie zapomnijcie zapoznać się z listą stylów wnętrz. Jeśli stwierdzisz, że zapomnieliśmy wspomnieć o jakimś stylu (a jest ich wiele i ich odłamy), napisz do nas, a na pewno dodamy go do naszej kolekcji.

Nasze Artykuły

W 1733 roku angielski mechanik John Wyatt wynalazł przędzarkę, w której wałki kreślarskie działały jak ludzkie palce. Od tego momentu, najpierw w Anglii, a potem w całej Europie, rozpoczęła się historia wzornictwa przemysłowego i ogólnej rewolucji technicznej.

O tym, jak zmieniały się meble i projektowanie wnętrz w ciągu ostatniego stulecia i jak wpłynęło to na środowisko człowieka, postaramy się opowiedzieć na naszym blogu.

Oczywiście będziemy też mówić o nowoczesnych technologiach i specyfice renowacji jakościowej. Usiądź wygodnie. Mamy nadzieję, że nasze materiały będą dla Was przydatne.


No more posts
Contemp_3213.jpg
02.06.2023

Editor

Mieszkanie o powierzchni 115 m2 w Rydze. Właściciel tego wnętrza naprawdę chciał mieszkania z drewnianymi elementami w ciepłych kolorach. W projekcie wykorzystano panele ścienne z naturalnego drewna Gustafs.

IMG_2128.jpg
26.04.2023

admin

Każde mieszkanie nie będzie wyglądać harmonijnie, jeśli jego styl nie będzie pasował do stylu i epoki budynku. Podczas gdy w zabytkowych domach zalecamy trzymanie się stylów, które pokażą powiązania mieszkania z przeszłością, mieszkanie w nowym budynku może być jasne i nietypowe. Zwłaszcza, że jest przeznaczone dla młodej osoby.

Ciekawostką jest to, że z powierzchni 16 kwadratów poprzez dodanie sypialni, jak w przypadku starego domu, udało się zrobić przytulne 27,6!

Super-nowoczesny-Picture-4-1.jpg
06.04.2023

admin

Zaprojektowaliśmy to przytulne i spokojne wnętrze dla nowego mieszkania na wynajem w Warszawie.
Klient chciał odejść od standardowych rozwiązań i znaleźć coś, co nie znudzi się z czasem. Właściciel poprosił o kolorystykę, która przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Ale jednocześnie, gdy lokatorzy się wyprowadzą, wnętrze powinno dać się szybko i tanio odnowić.
Projekt jest obecnie w trakcie realizacji.

IN32028.jpg
02.04.2023

Editor

Kiedy projektant pracuje z kolorem i teksturą, bardzo trudno jest zachować równowagę bez popadania w nijakość. W ostatnich latach szczególnie popularne są wnętrza w stonowanych kolorach. W tym projekcie projektantowi udało się znaleźć złoty środek: z jednej strony kolory powinny być dyskretne, a z drugiej strony wnętrze jest nasycone nowymi kolorami w słoneczny poranek.

SF21157-1280x830.jpg
26.03.2023 0

admin

Właściciel chciał surowego wnętrza w ciemnych brązowych odcieniach. Nasza firma zakończyła projekt po innym studiu, którego wizja projektowa różniła się od wizji właściciela.

int01.jpg
31.01.2023 0

Editor

Projekt został zaprojektowany w zrelaksowanym i dyskretnym minimalistycznym stylu.

W 2022 roku został wykonany kompletny projekt wraz z dokumentacją techniczną nowego domu i nadzorem autorskim.