Top.Mail.Ru
Archiwa Mieszkania Budżetowe - Amazing Interiors ®

Blog o wzornictwie.
Przydatne wskazówki


Jeśli jeszcze nie wiesz jak powinno wyglądać Twoje wymarzone wnętrze, zapraszamy do wspólnego zastanowienia się. Na blogu zamieszczamy artykuły o tematyce aranżacyjnej, a także wskazówki, które wskażą pomysłom właściwy kierunek.


Drodzy czytelnicy!


Przewodnik po stylach wnętrz

Nie zapomnijcie zapoznać się z listą stylów wnętrz. Jeśli stwierdzisz, że zapomnieliśmy wspomnieć o jakimś stylu (a jest ich wiele i ich odłamy), napisz do nas, a na pewno dodamy go do naszej kolekcji.

Nasze Artykuły

W 1733 roku angielski mechanik John Wyatt wynalazł przędzarkę, w której wałki kreślarskie działały jak ludzkie palce. Od tego momentu, najpierw w Anglii, a potem w całej Europie, rozpoczęła się historia wzornictwa przemysłowego i ogólnej rewolucji technicznej.

O tym, jak zmieniały się meble i projektowanie wnętrz w ciągu ostatniego stulecia i jak wpłynęło to na środowisko człowieka, postaramy się opowiedzieć na naszym blogu.

Oczywiście będziemy też mówić o nowoczesnych technologiach i specyfice renowacji jakościowej. Usiądź wygodnie. Mamy nadzieję, że nasze materiały będą dla Was przydatne.


No more posts
Picture-1-2-copy-1280x905.jpg
28.07.2023

Editor

Projekt powstał z myślą o rodzinie z dużego miasta, która oczekiwała większego komfortu w mieszkaniu o powierzchni 35 metrów kwadratowych.
W mieszkaniu mieszkają dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci w wieku szkolnym. Znaleźliśmy rozwiązanie, które odpowiadało klientowi – podzieliliśmy pokój na dwie części, a dla dzieci zastosowaliśmy łóżka na poddaszu, z miejscem do pracy na parterze i łóżkiem na podłodze.
Znaleźliśmy miejsce na telewizor i stół do spożywania posiłków.

Projekt został przekazany do realizacji.

MK153223.jpg
09.10.2022

admin

Koszt metra kwadratowego nieruchomości w największych miastach systematycznie rośnie. A co z osobami, które nie mają dużej rodziny, a chciałyby mieszkać w samym sercu miasta?

Projekt ten był próbą znalezienia kompromisu w mieszkaniu o powierzchni zaledwie… 16+6=22 m.kw! Mieszkanie znajduje się w starej kamienicy 1898 r. z wysokim sufitem 4,2 metra. Każdy centymetr podobnej powierzchni użytkowej musi być przemyślany. Ta osobliwość umożliwiła zaaranżowanie antresoli na przytulne miejsce do spania. Ale w mieszkaniu jest miejsce nie tylko na porządną szafę, ale nawet na pralkę.

poddasze-1-1280x896.jpg
16.09.2022

admin

Projekt przebudowy piętra na dwa pomieszczenia – pokój dziecięcy i główną sypialnię.

Dom został wybudowany w 2006 roku. Pokój dziecięcy wymagał przebudowy, ponieważ syn właścicieli dorastał i potrzebował miejsca do nauki. Ten pokój musiał być tak zaprojektowany, aby można było w niego “wrosnąć”. Nowy projekt pozwolił na wprowadzenie dodatkowej łazienki, na co zgodę wyraził właściciel. W tym samym czasie przeprojektowano główną sypialnię.

tln_loft-01.jpg
21.07.2022

admin

Ascetyczne mieszkanie naszego przyjaciela artysty w starej kamienicy z lat 50. Pokój służy do pracy twórczej, więc wymogiem było zastosowanie achromatycznej kolorystyki, którą można rozcieńczyć meblami. Wyzwaniem było pogodzenie ascetycznej atmosfery połowy lat 50. z nowoczesnością. Pomimo pozornej prostoty wnętrza, nowoczesne, drogie drzwi nie przyciągają wzroku i kształtują ogólną atmosferę pomieszczenia. We wnętrzu zastosowano kolorowe, przezroczyste meble, które są echem obiektów Philippe’a Starcka i Wernera Pantona.

Project-Loft-2.jpg
31.08.2020

admin

Nasza interpretacja projektu małego mieszkania w stylu “soft loft”.
Choć loft to styl otwartych przestrzeni i kontrastowych kolorów, postanowiliśmy zaprojektować przytulny loft, który na życzenie klienta można zaadaptować do każdego mieszkania.
Skontaktuj się z Amazing Interiors, zaprojektujemy Twoją wersję projektu.

Project-hall-ECO-1s-1280x906.jpg
31.08.2020

admin

Dlaczego Twoje wnętrze musi być szare i bezosobowe? W każdym skandynawskim wnętrzu z pewnością znajdzie się odrobina skąpego północnego słońca. Również w naszych szerokościach geograficznych słońce najczęściej pojawia się tylko latem. Jeśli tęsknisz za latem przez cały rok, niech spokojne kolory liści i słońca towarzyszą Ci przez cały rok.

Skontaktuj się z Amazing Interiors, zaprojektujemy Twoją wersję projektu.