Top.Mail.Ru
Pakiet ADVANCED. Projekt wnętrz z dokumentacją. - Amazing Interiors ®

Pakiet ADVANCED


Plan funkcjonalny + wizualizacja 3D + pakiet dokumentacji technicznej

Jako klient nie musisz być dobry w rysunkach budowlanych. Zostaw tę pracę nam i poświęć swój czas pracy lub rodzinie!
Przestrzegamy norm branżowych i przygotowujemy rysunki zgodnie z międzynarodowymi standardami, a rysunki będą czytelne dla wykonawcy w dowolnym miejscu na świecie.

☎️ +48 511 407 683

Dział obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytania w języku polskim, rosyjskim lub angielskim.

PAKIET ZAWIERA:


ANALIZA WYMAGAŃ UŻYTKOWYCH

TABLUCE INSPIRACYJNE (MOODBOARD)

INWENTARYZACJA STANU ISTNIEJĄCEGO

PROJEKT EWENTUALNYCH ZMIAN BUDOWLANYCH

UKLAD FUNKCJONALNY (2 WARIANTY)

WIZUALIZACJE WNĘTRZ 3D WYSOKIEJ JAKOŚCI


PROJEKT ŚCIAN I ZABUDOWY G-K

PROJEKT SUFITÓW

ROZWINIĘCIA ŚCIAN WSZYSTKICH POMIESZCZEN

PROJEKT OŚWIETLENIA


PROJEKT ELEKTRYKI

PROJEKT HYDRAULIKI

PROJEKT ŁAZIENEK I WC

SPERSONALIZOWANA LISTA ZAKUPÓW

KONSULTACJE TELEFONICZNE


Struktura pracy

Wykonujemy wszystko od stworzenia projektu wzorniczego do wydania szczegółowej dokumentacji technicznej.

Koordynujemy z Państwem każdy etap projektu aranżacji, w tym meble, wykończenia, urządzenia, scenariusze oświetlenia, wypełnienie szaf i garderoby oraz inne ważne punkty.
1 KROK

Rozwiązanie planistyczne. Projekt funkcjonalny

Zawsze zaczynamy od pomiaru i sfotografowania obiektu przez naszych specjalistów. A także z dużym spotkaniem w celu omówienia i sporządzenia szczegółowej specyfikacji technicznej z klientem. Zawartość każdego pokoju omawiamy na podstawie Państwa preferencji. Otrzymujemy 2 opcje rozwiązań układu z rozmieszczeniem mebli.

Projektant przeprowadzi podział przestrzeni na strefy, biorąc pod uwagę życzenia wszystkich członków rodziny. Każdy metr kwadratowy jest przemyślany pod względem funkcjonalności. Tworzymy wizualizację 3D, aby zrozumieć objętości, bez uwzględnienia konkretnych modeli mebli i faktur materiałów.2 KROK

Moodboard (Rozwiązanie kolorystyczne)


Ten etap wyznacza podstawową koncepcję zastosowania pomysłów autora. Powstaje obraz przyszłego wnętrza, który ma oddać ogólny nastrój, styl i kolorystykę. W tym celu odwiedzamy salony, dokonujemy wstępnej selekcji mebli i materiałów, opracowujemy rysunki z głównymi obszarami, wybieramy kolorystykę.

Moodboard jest tworzony jako kolaż-wizualizacja wnętrza, aby pomóc Ci zdecydować, czy podoba Ci się styl przestrzeni i czy projektant jest dla Ciebie odpowiedni. W razie potrzeby dokonujemy korekt, aby projekt 3D był jak najdokładniejszy.

3 KROK

Wizualizacja wnętrza w 3D

Tworzymy trójwymiarowy model przestrzeni, dzięki czemu otrzymujesz fotorealistyczne zdjęcia z trójwymiarowym obrazem i możesz mieć pełny obraz przyszłego wnętrza. W tym celu projektant najpierw dobiera i wykorzystuje konkretne meble i materiały z aktualnych kolekcji producentów, które później zostaną wykorzystane w obiekcie.Dla budowniczych tworzymy rysunki zweryfikowane co do milimetra. Obecność bezbłędnej dokumentacji wskazującej dokładną ilość materiałów wykończeniowych gwarantuje pomyślny proces pracy w obiekcie. W razie potrzeby dołączamy wykonawców do opracowania systemów inżynierskich, wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania oraz systemu Smart Home.

Dzięki zintegrowanemu podejściu na tym etapie projekt przekazywany jest wykonawcom i wykonawcom dopiero po pełnym zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami projektu, wyczuciu każdego milimetra remontowanej przestrzeni i gotowości do dalszej pracy.

4 KROK

Dokumentacja robocza

Skład dokumentacji roboczej:


 • Plan lokalu
 • Projekt funkcjonalny
 • Projekt ścian dodawanych i usuwanych
 • Projekt sufitów
 • Projekt ścian
 • Projekt podłogi
 • Projekt oświetlenia
 • Projekt elektryki
 • Projekt hydrauliki
 • Projekt łazienek i WC
 • Zestawienie materiałów
 • Projekt mebli na zamówienie
 • Wersja elektroniczna projektu w PDF
 • Papierowa wersja projektu
Plan lokalu
Zanim rozpoczniemy prace projektowe, musimy dokonać szczegółowych pomiarów wszystkich kluczowych punktów Twoich pomieszczeń. Mimo naszych pomiarów, wykonawcy powinni wykonać powtórne pomiary przed rozpoczęciem prac. W przypadku projektów internetowych opieramy się na pomiarach, które nam przesyłasz. Pamiętaj o dokładnym wymierzeniu okien, otworów drzwiowych i belek stropowych. Jeśli nie potrafisz zrobić tego sam, zleć to profesjonaliście, który zrobi to za Ciebie.
Projekt funkcjonalny
Służy on do pokazania koncepcji rozmieszczenia poszczególnych elementów wyposażenia w pomieszczeniu.
Projekt ścian dodawanych i usuwanych
Służy on do określenia ścian, które należy wyburzyć i zbudować podczas prac wykończeniowych.
Projekt sufitów
Projekt zawiera wszystkie zabudowy, jakie należy wykonać z płyt Gips-Karton i malowania sufitów.
Projekt ścian
W projekcie znajdziesz informację o rodzaju farby i kolorach z wskazaniem konkretnego producenta, płytkach, kierunku układanie płytek i tp., jakie należy zastosować.
Projekt podłogi
W projekcie znajdziesz informację o rodzaju pokryć podłogowych z wskazaniem konkretnego producenta, kierunek układanie płytek, schemat układania parkietu i innych pokryć podłogowych, schemat granic ogrzewania podłogowego, lokalizacja i wysokość termostatu ogrzewania podłogowego, ilość i schemat listew przypodłogowych.
Projekt oświetlenia
Służy do pokazania koncepcji rozmieszczenia oświetlenia w naszym dom: oświetlenie górne (sufitowe), boczne (kinkiety), schodowe oraz dekoracyjne. Możemy przygotować propozycje modeli lamp.
Projekt elektryki
Gdy zaplanujemy punkty świetlne, musimy zaprojektować do nich włączniki oraz gniazda elektryczne.
Projekt hydrauliki
Określamy na nim doprowadzenie wody do urządzeń (np. grzejnik, umywalka, miska WC, kabina prysznicowa).
Projekt łazienek i WC
Projekt ten będzie wymagany przy zakupie płytek i sprzętu. Jest wykonywany zgodnie z życzeniem klienta: jeśli klient zdecyduje się na wprowadzenie zmian w projekcie i zamówienie innych płytek, sprzedawcy zazwyczaj sami wykonują ten projekt.
Zestawienie materiałów
Przygotowujemy arkusz w Excel, zawierający każdy element wykorzystany w projekcie z całkowitą kwotę. Możemy jeszcze wspólne poszukać ewentualnych oszczędności.
Projekt mebli na zamówienie
Wykonamy dla Ciebie rysunki mebli na zamówienie, z których będziesz mógł zakupić unikalne elementy takie jak szafki, półki i wybraną kuchnię.
Wersja elektroniczna projektu w PDF
Każdy przygotowany przez nas projekt udostępniamy Państwu w wersji PDF do pobrania
Papierowa wersja projektu
Po zakończeniu prac projektowych drukujemy papierową wersję projektów, abyś Ty lub Twoi kontrahenci mogli je sfinalizować. Wzory drukowane są na arkuszach formatu A3 lub A4.