Top.Mail.Ru
Pakiet STANDARD. Wizualizacja wnętrz w 3D. - Amazing Interiors ®

Pakiet STANDARD


Plan funkcjonalny + wizualizacja 3D + dokumentacja podstawowa

Ten projekt należy wybrać, jeśli chcesz nie tylko znaleźć swój własny styl, ale zobaczyć jak wyglądałby Twój pokój w wybranym stylu. Pakiet zawiera absolutne minimum rysunków, więc nie musisz trzymać się szczegółowo koncepcji, dodając lub usuwając nowe elementy, aby dopasować się do swojego gustu.

☎️ +48 511 407 683

Dział obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytania w języku polskim, rosyjskim lub angielskim.

PAKIET ZAWIERA:


ANALIZA WYMAGAŃ UŻYTKOWYCH

TABLUCE INSPIRACYJNE (MOODBOARD)

INWENTARYZACJA STANU ISTNIEJĄCEGO

PROJEKT EWENTUALNYCH ZMIAN BUDOWLANYCH

UKLAD FUNKCJONALNY (2 WARIANTY)

WIZUALIZACJE WNĘTRZ 3D WYSOKIEJ JAKOŚCI


PROJEKT ŚCIAN I ZABUDOWY G-K

PROJEKT SUFITÓW

ROZWINIĘCIA ŚCIAN WSZYSTKICH POMIESZCZEN

PROJEKT OŚWIETLENIA


Struktura pracy

Wykonujemy wszystkie prace od stworzenia projektu aranżacyjnego do wizualizacji wnętrza z kompletną dekoracją obiektu.

Koordynujemy z Państwem każdy etap projektu aranżacji, w tym meble, wykończenia, urządzenia, scenariusze oświetlenia, wypełnienie szaf i garderoby oraz inne ważne punkty.
1 KROK

Projekt funkcjonalny

Zawsze zaczynamy od tego, że nasi eksperci mierzą i fotografują obiekt. W przypadku projektowania małego pomieszczenia może nie być kluczowe, czy klient dostarczy plan pomieszczenia lub własne pomiary. I z dużym spotkaniem w celu omówienia i sporządzenia szczegółowego zakresu obowiązków z klientem. Omawiamy zawartość każdego pomieszczenia w oparciu o Twoje preferencje. Oferujemy 2 różne układy i rozłożenia mebli.

Projektant przeprowadzi podział przestrzeni na strefy, biorąc pod uwagę życzenia wszystkich członków rodziny. Każdy metr kwadratowy jest przemyślany pod względem funkcjonalności. Tworzymy wizualizację 3D, aby zrozumieć objętości, bez uwzględnienia konkretnych modeli mebli i faktur materiałów.2 KROK

Moodboard (Rozwiązanie kolorystyczne)


Ten etap wyznacza podstawową koncepcję zastosowania pomysłów autora. Powstaje obraz przyszłego wnętrza, który ma oddać ogólny nastrój, styl i kolorystykę. W tym celu odwiedzamy salony, dokonujemy wstępnej selekcji mebli i materiałów, opracowujemy rysunki z głównymi obszarami, wybieramy kolorystykę.

Moodboard jest tworzony jako kolaż-wizualizacja wnętrza, aby pomóc Ci zdecydować, czy podoba Ci się styl przestrzeni i czy projektant jest dla Ciebie odpowiedni. W razie potrzeby dokonujemy korekt, aby projekt 3D był jak najdokładniejszy.

3 KROK

Wizualizacja wnętrza w 3D

Tworzymy trójwymiarowy model przestrzeni, dzięki czemu otrzymujesz fotorealistyczne zdjęcia z trójwymiarowym obrazem i możesz mieć pełny obraz przyszłego wnętrza. W tym celu projektant najpierw dobiera i wykorzystuje konkretne meble i materiały z aktualnych kolekcji producentów, które później zostaną wykorzystane w obiekcie.


4 KROK

Uzupełnienie wnętrza o materiały i wyposażenie

Zleceniodawca otrzymuje schemat kolorystyczny oraz listę materiałów, sprzętów i mebli, które zaplanowaliśmy do danego pomieszczenia.

Należy pamiętać, że wizualizacja wnętrza to efekt pomysłów projektantów, który pokazuje, jak pomieszczenie będzie wyglądało po remoncie. Wizualizacja nie jest dokumentacją dla budowlańców, jest przedstawieniem nowego wnętrza dla klienta. Nie zawiera planów elektrycznych, cięć skomplikowanych konstrukcji technicznych. A tym bardziej wizualizacja nie może służyć jako punkt odniesienia dla pracy budowlańców.

Skład dokumentacji podstawowej:


  • Plan lokalu
  • Projekt funkcjonalny
  • Projekt ścian dodawanych i usuwanych
  • Projekt sufitów
  • Projekt ścian
  • Projekt podłogi
  • Projekt oświetlenia
  • Zestawienie materiałów
  • Wersja elektroniczna projektu w PDF
Plan lokalu
Zanim rozpoczniemy prace projektowe, musimy dokonać szczegółowych pomiarów wszystkich kluczowych punktów Twoich pomieszczeń. Mimo naszych pomiarów, wykonawcy powinni wykonać powtórne pomiary przed rozpoczęciem prac. W przypadku projektów internetowych opieramy się na pomiarach, które nam przesyłasz. Pamiętaj o dokładnym wymierzeniu okien, otworów drzwiowych i belek stropowych. Jeśli nie potrafisz zrobić tego sam, zleć to profesjonaliście, który zrobi to za Ciebie.
Projekt funkcjonalny
Służy on do pokazania koncepcji rozmieszczenia poszczególnych elementów wyposażenia w pomieszczeniu.
Projekt ścian dodawanych i usuwanych
Służy on do określenia ścian, które należy wyburzyć i zbudować podczas prac wykończeniowych.
Projekt sufitów
Projekt zawiera wszystkie zabudowy, jakie należy wykonać z płyt Gips-Karton i malowania sufitów.
Projekt ścian
W projekcie znajdziesz informację o rodzaju farby i kolorach z wskazaniem konkretnego producenta, płytkach, kierunku układanie płytek i tp., jakie należy zastosować.
Projekt podłogi
W projekcie znajdziesz informację o rodzaju pokryć podłogowych z wskazaniem konkretnego producenta, kierunek układanie płytek, schemat układania parkietu i innych pokryć podłogowych, schemat granic ogrzewania podłogowego, lokalizacja i wysokość termostatu ogrzewania podłogowego, ilość i schemat listew przypodłogowych.
Projekt oświetlenia
Służy do pokazania koncepcji rozmieszczenia oświetlenia w naszym dom: oświetlenie górne (sufitowe), boczne (kinkiety), schodowe oraz dekoracyjne. Możemy przygotować propozycje modeli lamp.
Zestawienie materiałów
Przygotowujemy arkusz w Excel, zawierający każdy element wykorzystany w projekcie z całkowitą kwotę. Możemy jeszcze wspólne poszukać ewentualnych oszczędności.
Wersja elektroniczna projektu w PDF
Każdy przygotowany przez nas projekt udostępniamy Państwu w wersji PDF do pobrania

Uwagi

Pakiet obejmuje podstawową dokumentację z wyjątkiem projektu kanalizacji sanitarnej, instalacji elektrycznej oraz projektów łazienek i WC.

W zależności od wymagań klienta, każdy pakiet może być kalkulowany indywidualnie. Usługi potrzebne klientowi mogą być dodane lub usunięte.