Top.Mail.Ru
Pakiet BASIC. Plan funkcjonalny + Moodboard - Amazing Interiors ®

Pakiet BASIC


Plan funkcjonalny + Rozwiązanie kolorystyczne

Przeanalizujemy Twoje potrzeby i zaproponujemy co najmniej dwa rozwiązania układu mieszkania. Dodatkowo dobierzemy kolorystykę wnętrza.

☎️ +48 511 407 683

Dział obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytania w języku polskim, rosyjskim lub angielskim.

PAKIET ZAWIERA:


ANALIZA WYMAGAŃ UŻYTKOWYCH

TABLICE INSPIRACYJNE (MOODBOARD)

INWENTARYZACJA STANU ISTNIEJĄCEGO

PROJEKT EWENTUALNYCH ZMIAN BUDOWLANYCH

UKLAD FUNKCJONALNY (2 WARIANTY)


Struktura pracy

Wykonujemy wszystkie prace od sporządzenia planu funkcjonalnego do znalezienia schematu kolorystycznego dla Twojego mieszkania.

Jeśli będziemy kontynuować współpracę, zrekompensujemy koszty prac w nowym projekcie.
1 KROK

Projekt funkcjonalny

Przy sporządzaniu planu funkcjonalnego klient często nie ma dostępu do nowego mieszkania. Dokładne pomiary pomieszczeń nie są więc konieczne do wykonania zlecenia. Omawiamy zawartość każdego pomieszczenia w oparciu o Państwa preferencje. Proponujemy 2 opcje układu i rozmieszczenia mebli.

Projektant przeprowadzi podział przestrzeni na strefy, biorąc pod uwagę życzenia wszystkich członków rodziny. Każdy metr kwadratowy jest przemyślany pod względem funkcjonalności.
Tworzymy tablice inspiracyjne, aby od początku zrozumieć kolorystykę pomieszczenia, bez uwzględnienia konkretnych modeli mebli i faktur materiałów.2 KROK

Moodboard (Rozwiązanie kolorystyczne)


Ten etap wyznacza podstawową koncepcję zastosowania pomysłów autora. Powstaje obraz przyszłego wnętrza, który ma oddać ogólny nastrój, styl i kolorystykę. W tym celu odwiedzamy salony, dokonujemy wstępnej selekcji mebli i materiałów, opracowujemy rysunki z głównymi obszarami, wybieramy kolorystykę.

Moodboard jest tworzony jako kolaż-wizualizacja wnętrza, aby pomóc Ci zdecydować, czy podoba Ci się styl przestrzeni i czy projektant jest dla Ciebie odpowiedni. W razie potrzeby dokonujemy korekt, aby projekt 3D był jak najdokładniejszy.