Loading. Please wait.

Amazing Interiors
Przytulny loft


Twoje wnętrze w stylu loft

Po zbadaniu potrzeb kupujących przygotowaliśmy standardowy, ale bardzo atrakcyjny szablon pomieszczenia, który pozwoli Państwu zaoszczędzić na projekcie.
Jeśli potrzebujesz projektu z doświadczonej pracowni, ale trzeba szybko i wysokiej jakości, to jest to Twoja opcja.

Poniższe zdjęcia opisują ogólny styl pomieszczenia po dostosowaniu szablonu do Twojego pokoju. Możesz wybrać kolor podłogi, ścian, mebli, ale ogólny styl będzie dokładnie taki jak na zdjęciach.
Mimo że rozwiązanie jest wstępnie zaprojektowane, Twój styl będzie bogaty i indywidualny. Dla nas ten projekt będzie znacznie mniej czasochłonny ze względu na wcześniej wybrane elementy. Pozwala to na obniżenie ceny nawet o 40% kosztów projektu na zamówienie indywidualne.

Jeśli nadal chciałbyś więcej, chętnie zaprojektujemy unikalne wnętrze na miarę – od tradycyjnego skandynawskiego po Bauhaus. 🙂


Zobacz jak nasze szablony wyglądają w innych stylachMinimum przegród, maksimum świeżego powietrza

Loft to nowoczesny styl, którego mottem jest “minimum przegród, maksimum świeżego powietrza“.

Samo słowo loft jest obcego pochodzenia i w dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza “poddasze“, “mieszkanie na piętrze“. Pomysł wykorzystania opuszczonych fabryk, magazynów, warsztatów i manufaktur na mieszkania nie jest nowy, ale ma korzenie w latach 40. i jest pochodzenia amerykańskiego.
Wyposażenie wnętrz

Podstawowym założeniem tego stylu jest połączenie różnych rozwiązań architektonicznych. Na przykład harmonijne połączenie w jednym wnętrzu tego, co stare (ceglane ściany, schody, rury, nieosłonięte systemy wentylacyjne, fabryczna armatura) i czegoś nowoczesnego (wymyślne sprzęty, metal i lustra).


Duża przestrzeń

Opierając się na definicji, loft dobrze sprawdza się w dużych przestrzeniach. Jest to otwarty plan piętra, w którym praktycznie nie ma podziałów. Wszystkie strefy funkcjonalne są oddzielone różnymi rodzajami strefowania (kontrasty kolorystyczne, oświetlenie akcentujące lub szklane przegrody, które nie zakłócają podstawowej koncepcji open space).
Industrialny charakter wnętrza

Podstawą pokoju w stylu loftowym są szczegóły: meble są tak proste i funkcjonalne, jak to możliwe. Kolory są w większości zimnymi odcieniami. Przydadzą się duże okna, prawie bez dekoracji. A to, co w innych stylach wygląda jak skaza, różne ceglane występy, otynkowane ściany i posadzki z desek, to atrakcje tego stylu. Сeglany mur, rury i surowy tynk są nieodłącznym elementem stylu loftowego.

Jednak nie wszyscy użytkownicy dysponują taką przestrzenią. Dlatego stworzyliśmy “ludzką“ wersję loftu, która przypadnie do gustu każdemu, także miłośnikom stylu skandynawskiego.


Nasza wersja Loftu

Zdajemy sobie jednak sprawę, że w pokoju będą mieszkać różni członkowie rodziny o różnych gustach i preferencjach. Rozcieńczamy więc styl i stonujemy szczególnie ostre cechy stylu pomieszczenia. Nowe mieszkanie nie powinno z czasem drażnić ani nudzić nikogo z rodziny.

Wyposażenie wnętrz

Meble w stylu loftowym pełnią ważną rolę, oprócz podstawowego celu funkcjonalnego (przechowywanie rzeczy), mają dodatkowe zadanie strefowania pomieszczenia. Meblami w tym stylu może być niemal wszystko, ale efektowniej wyglądają połączenia antyków z czymś nowoczesnym i minimalistycznym (np. komoda “na nóżkach“ i chromowana szafka).
Nieodzownym elementem stylu loftowego są również wysokie, jasne sufity. Im więcej światła i przestrzeni, tym lepiej.
Przydadzą się niekonwencjonalne akcesoria: wszelkiego rodzaju graffiti, plakaty, abstrakcje czy nawet znaki drogowe będą bardzo istotne dla ogólnej koncepcji stylu loftowego.


Do kogo bardziej nadaje się styl loftowy?

– Ludzie wykonujący zawody twórcze. Styl loftowy ułatwia zmieszczenie warsztatu i salonu wystawowego na tej samej powierzchni, wprowadzając w życie najbardziej śmiałe pomysły.
– Dla ludzi, którzy chcieliby oszczędzić na remoncie. Minimum kosztów i prostota we wszystkim – główne credo stylu.
– Właściciele dużych, swobodnie zaplanowanych mieszkań, którzy lubią swobodę i chcą się wyróżniać.
Zamów projekt już teraz, a my dostosujemy ten styl do Twojego pomieszczenia

Choć nasze podstawowe wnętrze jest zaprojektowane z myślą o naszych klientach, możemy dowolnie zmieniać kolorystykę pomieszczenia. Do wyboru jest kilka opcji płytek ściennych i podłóg. Meble z wstępnie zaprojektowanych opcji idealnie wpasują się w Twoją przestrzeń.