Loading. Please wait.

Lifting mieszkania
Niedrogi sposób na unowocześnienie wnętrza

Nawet niewielkie zmiany mogą pomóc w nadaniu przestrzeni
korzystniejszego wyglądu

Kiedy należy odświeżyć przestrzeń życiową?

Każdy z nas staje przed koniecznością dokonania zmian we wnętrzu. Jednym przybyło dzieci, drugie potrzebują więcej przestrzeni dla siebie. Ktoś zauważył, że kosztowne remonty przeprowadzone dziesięć lat temu wyglądają na przestarzałe. A tym czasem Twój sąsiad planuje sprzedać swoją przestrzeń lub wynająć ją z jak największym zyskiem.

Kiedy projektujemy nowe wnętrza, zawsze staramy się wspólnie z klientem zastanowić się nad wyborem materiałów. W niektórych przypadkach odradzamy nawet rozwiązania, które mogą się znudzić w ciągu roku. Często jednak musimy naprawiać błędy innych projektantów, którzy gonią za “gustami“ klienta, ale nie ostrzegają go, że nadmiar bibelotów albo jakoś szalone rozwiązanie może utrudnić sprzątanie i szybko zmęczy klienta.

Takie samo podejście jest wymagane przy prezentowaniu pokoju na sprzedaż. Z jednej strony, świeża i czysta przestrzeń wygląda lepiej. Z drugiej strony, nowi właściciele prędzej czy później będą chcieli zmienić wystrój wnętrza. Aby ocenić potrzebę zmiany wystroju mieszkania przed sprzedażą, należy wziąć pod uwagę kilka czynników.


Mieszkanie straciło swój blask —

Z czasem nawet doskonale zaprojektowane mieszkanie staje się przestarzałe, ale zdajesz sobie sprawę, że globalny remont nie jest konieczny. Jeśli zmienił się styl życia lub urodziły się dzieci, trzeba odnowić przestrzeń, aby nadać jej nowe przeznaczenie. Wystarczy kilka zmian, aby mieszkanie znów stało się szczęśliwe.


Tymczasowe mieszkanie —

Posiadasz mieszkanie, ale wiesz, że nie będziesz w nim długo mieszkać. A może wynajmujesz mieszkanie i chcesz, aby przestrzeń wokół Ciebie była bardziej przyjazna. W takich przypadkach nie ma sensu wydawać dużych pieniędzy na globalny projekt przebudowy. Możemy przeprowadzić lifting, który nie wymaga dużych nakładów finansowych, a pozwoli odmienić przestrzeń wokół Ciebie.


Opinie starszych członków rodziny —

Masz starszych rodziców, którzy wciąż z sentymentem wspominają swoje bibeloty i naprawy z czasów młodości. Z kolei Ty nie chciałbyś już żyć we wnętrzu swojego dzieciństwa, ale opuścić rodziców nie ma możliwości. Możesz ponownie wykorzystać cenne meble i wkomponować je w nowy wystrój wnętrza. Z kolei łazienkom, podłogom i ścianom należy nadać nowoczesny wygląd.


Błędy w projektowaniu —

Urządziłeś już mieszkanie i wprowadziłeś się do niego. Po pewnym czasie okazuje się jednak, że szalone pomysły zasugerowane przez projektanta, które wydawały się interesujące podczas projektowania – jaskrawoniebieskie drzwiczki szafek kuchennych czy mnóstwo sznurów z żarówkami na suficie – stały się irytujące.
My czasami poprawiamy takie błędy. Specjalizujemy się w spokojnych ergonomicznych wnętrzach, gdzie klient po remoncie sam dodaje dekoracje, które chce. W porozumieniu z Tobą kupimy odpowiednie akcesoria i zajmiemy się ich montażem.


Brak czasu na wykończenie pracy —

Jesteś w pracy od poniedziałku do piątku przez cały tydzień i nie możesz spędzać całego dnia na szukaniu odpowiednich budowlańców, którzy mogą pracować w każdy weekend. Z nami Twój remont przebiegnie znacznie szybciej, ponieważ zajmiemy się jego realizacją nawet podczas Twojej nieobecności.


Brak pieniędzy na gruntowny remont —

Czy wzdychasz, oglądając w telewizji programy o remontach wnętrz, ale brak pieniędzy sprawia, że o pięknym wnętrzu możesz tylko pomarzyć? Zaufaj nam! Gwarantujemy, że wykorzystując meble, które już posiadasz w swoim mieszkaniu, można uzyskać wymarzone wnętrze przy minimalnych nakładach finansowych.
Przygotowaliśmy pakiety porad, które są dostępne w naszym SKLEPIE. Obejmują one kilka godzin konsultacji w mieszkaniu klienta, w tym dojazd naszego specjalistę (do 50 km od Warszawy). Wykonamy pomiary i zdjęcia, a następnie przedstawimy Ci dwa lub trzy gotowe rozwiązania.