Top.Mail.Ru
GALERIA PROJEKTÓW - Amazing Interiors ®

Galeria projektów


Wszystkie style są możliwe, oprócz nudnego!

Wiemy, jak wprowadzić komfort zarówno do prostych wnętrz, jak i dużych mieszkań premium.

Zapraszamy do wspólnego projektowania wnętrza, które odzwierciedli to, kim jesteś, niezależnie od Twojego budżetu.

☎️ +48 511 407 683

Dział obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytania w języku polskim, rosyjskim lub angielskim.
Najlepszy efekt w pomieszczeniu można osiągnąć dekorując je jako całość, a nie pokój po pokoju. Mały pokój wymaga znacznie więcej wysiłku, aby dostosować go do innych, już istniejących pomieszczeń. Dlatego chcemy pokazać Wam, jak spójne mogą być wnętrza zaprojektowane od początku.

Spokojne, nowoczesne wnętrza z wpływami skandynawskimi

Trudno jest zadowolić wszystkich w rodzinie jednocześnie. O ile starsi członkowie rodziny będą zazwyczaj preferować bardziej klasyczne kierunki, a młodsi coś bardziej żywego i radykalnego, o tyle wnętrza z nutą skandynawską, japandi, nowoczesną klasyką, spodobają się niemal wszystkim.

Ultra małe mieszkania jako trend w nowoczesnym budownictwie miejskim

W wielu miastach na świecie koszt metra kwadratowego sprawia, że marzenie przeciętnego człowieka jest trudne do zrealizowania. Mieszkania o powierzchni 12 czy 18 metrów kwadratowych nie są już rzadkością. Dotyczy to nie tylko starych zasobów mieszkaniowych z początku XX wieku, ale także zupełnie nowych mieszkań.
Małe mieszkanie dla młodej osoby to nie powód, by rezygnować z komfortu i prywatności. Zobaczcie, jak może wyglądać takie mieszkanie, w którym jest miejsce nie tylko na łóżko czy pralkę, ale nawet na całkiem wygodne życie młodej osoby.
Unikalne projekty dla klientów, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą

Ciekawa jest praca z klientem, który przychodzi już z konkretnymi życzeniami. Artysta, który poprosił o pomoc w realizacji Mid-Century Modern z meblami w stylu lat 50. i 60. XX wieku. Ambitny młody człowiek, który wybrał dla swojej przestrzeni nowoczesny loft. Kreatywna rodzina, która postanowiła wdrożyć w swoim domu nowoczesną interpretację Bauhausu.

Budżetowe projekty do szybkiej realizacji

Jeśli zakupiłeś mieszkanie i chcesz trzymać się niewielkiego budżetu, możesz wybrać jeden z wielu gotowych projektów. W tym przypadku realizacja projektu będzie bardzo szybka, a budżet nie będzie obciążony. Takie wnętrza przydają się właścicielom mieszkań, którzy planują je wynająć.

Projekty dla bardzo różnych ludzi o bardzo różnych potrzebach

Przyjrzyj się bliżej naszym pracom. Jeśli nie widzisz stylu, który chciałbyś mieć w swoim domu, to dlatego, że czekaliśmy właśnie na Ciebie!
Pozwól nam rozwinąć Twój styl, a zobaczysz, że Twoje wnętrze będzie najlepszym odzwierciedleniem Ciebie i Twojego wewnętrznego świata.


Category filter:AllŁazienkaMieszkania BudżetoweMieszkania KomfortMieszkania PremiumPokój dziecięcySalonSypialnia
No more posts