Top.Mail.Ru
Styl wnętrz Soft Eco - Podstawowy - Amazing Interiors ®

Soft Eco.
Projekt podstawowy.


Jeśli potrzebujesz projektu z doświadczonej pracowni, ale trzeba niedrogo, szybko i wysokiej jakości, to jest to Twoja opcja.

☎️ +48 511 407 683


Twoje wnętrze w stylu natury

Przedstawione na zdjęciach przedmioty, meble i wyposażenie mogą różnić się od tych, które zostaną wykorzystane w Twoim projekcie. Nasze zdjęcia są podawane w celu zrozumienia specyfiki danego stylu wnętrza.

Można wybrać budżet projektu (opracowano trzy gradacje – basic, advanced i premium), kolory podłóg i ścian, ale ogólny styl będzie utrzymany dokładnie tak, jak na zdjęciach.


Zobacz jak nasze szablony wyglądają w innych stylach
Komu pasuje ten styl?

Styl Eco trudno pomylić z czymkolwiek innym – jest tak autentyczny, energetyczny i kreatywny.

Nawet jeśli ludzie nie lubią roślin w swoich wnętrzach, naturalne kolory i materiały pomogą wyciszyć się po całym dniu pracy. Trend ten przemawia do osób, które muszą spędzać dużo czasu w zgiełku miasta. Naturalne motywy pomagają ustabilizować stan emocjonalny i zrelaksować się.

Styl eko ożywia również wnętrza tych osób, które są zmęczone standardowymi połączeniami bieli i szarości z drewnem, które obecnie dominują we wnętrzach, niezależnie od stylu.
Główne cechy

Paleta kolorów w naturalnych odcieniach: beżowym, brązowym, zielonym, niebieskim i piaskowym. Jaskrawe, jasne odcienie nie mają miejsca w stylizacjach eko – w tym kierunku króluje powściągliwość.
Minimalny, przyciągający wzrok wystrój. Na przykład udekoruj roślinami, drewnianymi dodatkami, kamiennymi figurkami, muszelkami i innymi darami natury.
Naturalne wykończenia: drewno, kamień, bawełna, ekoskóra, szkło, cegła, len, bawełna.
Dobre oświetlenie. Dużo naturalnego światła w ciągu dnia. Wieczorami brak światła słonecznego można zrekompensować lampami stołowymi i podłogowymi, kinkietami i żyrandolami.


Nasza wizja stylu Eco

Zaprojektowaliśmy dla Ciebie bardzo ciepłe wnętrze, które natychmiast daje poczucie spokoju i przytulności, gdy tylko otworzysz drzwi wejściowe. Pod wieloma względami jest on podobny do stylu skandynawskiego, ale w cieplejszej tonacji.

Żywe rośliny są celowo pomijane w naszych renderach – niektórzy mogą chcieć żywą ścianę, inni mogą ograniczyć się do obrazów liści.

Elementy dekoracyjne

Drewno. Do wykończenia nadają się wszystkie odcienie naturalnego drewna. Naturalne wzory drewna wyglądają ładniej niż nadruki, które są zupełnie nie na miejscu w eko. Ściany mogą być również wykończone panelami przypominającymi drewno lub mieć naturalny odcień – w naszym przypadku pistacjową zieleń.
Szkło jest materiałem uzupełniającym. Świetnie wyglądają przegrody pokojowe i półki wykonane ze szkła.
Kamień. Płytki granitowe, marmurowe i granitowe mogą być stosowane na podłogi i ściany. Większość projektantów wybiera produkty o matowej powierzchni – wyglądają one we wnętrzu bardziej naturalnie.


Komfort, niezależnie od rozmiaru mieszkania

Opracowane przez nas rozwiązanie można zastosować zarówno do małych przestrzeni, jak i przestronnych, nowoczesnych mieszkań. Tak może wyglądać sypialnia. Zgodzisz się, że to połączenie doda Ci nastroju nawet w ciemne zimowe wieczory.
Najlepszą dekoracją do sypialni w stylu eko są rośliny wewnętrzne. Im więcej zieleni w pomieszczeniu, tym bardziej organicznie wygląda projekt. Ale nawet jeśli właściciele nie lubią żywych roślin, ich brak złagodzą ich zdjęcia.
Wyposażenie pokoju

Projektując wnętrze w oparciu o nasz szablon, wyposażenie pomieszczeń może się zmieniać w zależności od Państwa życzeń. Na przykład w małym salonie zastosowaliśmy rolety, a w sypialni – pełne zasłony. Jeśli pomieszczenie ma być wykorzystywane do różnych celów, można je podzielić na osobne strefy.
Lustro w szafie wizualnie powiększa pomieszczenie. Jeśli jednak chcesz, możesz znaleźć inne miejsce na lustro. Na przykład na stole kosmetycznym.
W tym samym stylu można zaprojektować pokój dziecięcy.


Oświetlenie

Każde pomieszczenie będzie miało kilka scenariuszy oświetleniowych. W zależności od podziału pomieszczenia na strefy, zaproponujemy kilka opcji włączania lamp. Niektórzy wolą światło bezkierunkowe. W naszej opcji dyskretne oświetlenie zapewnia pasek LED, który może zmieniać swoją barwę za pomocą pilota. Obok łóżka zazwyczaj dodaje się lampkę do czytania. A jeśli w pomieszczeniu znajduje się stolik do makijażu, należy również zaplanować dla niego oświetlenie.
Łazienka w stylu eko

Każdy szczegół wnętrza powinien pozytywnie wpływać na samopoczucie właściciela. Styl eko pozwala na zaprojektowanie nie tylko łazienki, ale również pomieszczenia gospodarczego w taki sposób, aby było ono niezwykłe, a jednocześnie nie prymitywne i porąbane. Stonowane, naturalne kolory, powściągliwy wystrój, otwarte przestrzenie – czynniki, które tworzą poczucie relaksu.
Używamy bezpiecznych materiałów. Nawet w budżetowym rozwiązaniu wykończenie będzie jak najbardziej naturalne, bez toksycznych substancji.


Zamów projekt już teraz, a my dostosujemy ten styl do Twojego pomieszczenia

Choć nasze podstawowe wnętrze jest zaprojektowane z myślą o naszych klientach, możemy dowolnie zmieniać kolorystykę pomieszczenia. Do wyboru jest kilka opcji płytek ściennych i podłóg. Meble z wstępnie zaprojektowanych opcji idealnie wpasują się w Twoją przestrzeń.