WYCENA PROJEKTU

Dla lepszego zrozumienia naszego zadania prosimy o wypełnienie krótkiej tabeli. Następnie obliczymy koszt prac i prześlemy Państwu wycenę.


Obliczenie dokładnego kosztu projektu

Koszt projektu aranżacyjnego zależy od wielu czynników. Ale w każdym indywidualnym przypadku postaramy się znaleźć kompromis w sprawie kosztów projektu, tak aby na końcu otrzymać dokładnie to, czego oczekujesz.

Należy pamiętać, że koszt może się różnić w zależności od złożoności projektu.

Poziom złożoności projektuPoziom 1 Podstawowy

Jednym z głównych celów projektu jest stworzenie komfortowej przestrzeni za niewielkie pieniądze. Używane są masowo produkowane meble i podstawowe materiały. Wizualizacje nie zawsze mogą odpowiadać dokładnemu wyglądowi mebli. Pozwala to na uniknięcie dodatkowych kosztów związanych z modelami 3D do tworzenia obrazów.

Projekt nie wymaga koniecznie usuwania ścian i ścianek działowych. Nie przewiduje się pomieszczeń specjalnych, takich jak sauny, garaże, baseny itp.


UZYSKAJ ZNIŻKĘ NA POZIOM 1 PODSTAWOWY


Poziom 2 Advanced

Celem jest stworzenie komfortowej przestrzeni przy niskich kosztach. Meble średniej i wysokiej klasy od znanych producentów. Pomieszczenie pozwala na likwidację ścianek działowych. Dostępność ogrzewania podłogowego, systemu Smart Home, dodatkowych czujników i akcesoriów. Niektóre meble są wykonywane na zamówienie.

Wizualizacje będą jak najdokładniej odpowiadać wyglądowi mebli, jednak mogą wystąpić niewielkie rozbieżności z rzeczywistym wyglądem jednostek.


Poziom 3 Maksymalny

Oprócz opisów z poprzedniego akapitu, lokal posiada dodatkowe elementy, takie jak klimatyzacja, schody, sauna czy basen. Ten poziom wybiera się również, jeśli jest to dom historyczny w trakcie renowacji lub jeśli chcemy precyzyjnie podążać za wybranym stylem, wybierając meble vintage lub wyszukane rozwiązania na zamówienie.

Klient musi dokładnie dopasować wizualizacje 3D do efektu. Wymagane są fotorealistyczne renderingi, aby stworzyć dokładny widok pomieszczenia (wymagane będą modele wizualne jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości). Na przykład, gdy wykorzystywane są meble designerskie lub vintage.

Chcesz uzyskać zniżkę?

Mamy dobrą wiadomość!
Na wszystkie projekty z pierwszego poziomu złożoności udzielamy 10% rabatu przy zamówieniu przez nasz sklep internetowy.

ZAMÓWIĆ PROJEKT W SKLEPIE

LICZBA OFERT JEST OGRANICZONA

Opowiedz nam o swoim projekcie

Dla lepszego zrozumienia naszego zadania prosimy o wypełnienie krótkiej tabeli. Następnie obliczymy koszt prac i prześlemy Państwu wycenę.

Support Form (#4)

Ważne, aby wiedzieć

Nadzór autorski

Nadzór projektowy to usługa wsparcia projektanta w pracach remontowych. Z prawnego punktu widzenia „nadzór autorski„ oznacza kontrolę nad zgodnością wizualną projektu remontowego i projektowego. Innymi słowy, projektant dba o to, by projekt odpowiadał idei.


Czas realizacji projektu

Oczywiście nie da się zrealizować projektu mieszkania w tydzień. Czas realizacji zależy od wielu czynników – nakładu pracy i złożoności projektu. W ofercie podamy Ci przybliżony czas realizacji projektu.