Loading. Please wait.

Amazing Interiors
Start to Amaze!

Fundamentem naszego projektu jest założycielka, architekt Helena Woropaj, wcześniej – szefowa działu ekonomicznego dużej firmy międzynarodowej.

W obecnych burzliwych czasach pomagamy osobom, które są zmuszone do zmiany miejsca zamieszkania. Nasze studio robi wszystko, co możliwe, aby pomóc osobom przyjeżdżającym do Polski oraz krajów bałtyckich i uzyskać usługi projektowe w tym samym języku i o tej samej jakości, co w ich kraju.

O nas

Historia “AMAZING INTERIORS“ to jeden z tych momentów, kiedy zainteresowanie pięknem może zmotywować człowieka do zmiany zawodu.

Pewnego dnia na początku lat 2000, wobec trudności ze znalezieniem projektanta, który myśli językiem klienta, Pani Helena postanowiła sama zaprojektować swoje nowe mieszkanie. Po pewnym czasie okazało się, że jej projekt wzbudził duże zainteresowanie wśród kolegów w pracy. Sukces nowych wnętrz kilka lat później skłonił ją do zmiany kierunku i podjęcia studiów magisterskich na kierunku “Architektura i projektowanie wnętrz“.

Dziś AMAZING INTERIORS jest projektem międzynarodowym. Staramy się, aby nasi klienci, niezależnie od miejsca zamieszkania i języka, jakim się posługują, otrzymali najwyższą jakość usług.

“Wielu projektantów wnętrz próbuje zaskoczyć klientów niezwykłymi rozwiązaniami, które dobrze wyglądają na papierze, ale po pewnym czasie zaczynają drażnić klienta.

Główną zaletą nowych wnętrz “AMAZING INTERIORS“ jest to, że nie nudzą się one z czasem. W każdym z nich jest coś jaskrawego, ale jednocześnie – z obowiązkowym udziałem zdrowego konserwatyzmu.“

(Remigius, Litwa)

Nasze zasady

01 / Projektowanie

Ergonomia i praktyczność – na pierwszym miejscu

Po obejrzeniu wielu programów telewizyjnych można odnieść wrażenie, że projektanci urządzają pomieszczenia z różnego rodzaju bibelotami, pluszakami i innymi niepotrzebnymi rzeczami, które potem stają się koszami na śmieci.

Jednak projektując naprawdę wysokiej jakości wnętrze, profesjonalista przede wszystkim zwróci uwagę nie na piękne zdjęcia z wizualizacjami, ale na łatwość użytkowania wnętrza przez konkretne osoby (ergonomia). Klient później uporządkuje bibeloty według swoich upodobań.

Oto jeden przykład tego, czego zawsze staramy się unikać. Przyjrzyjmy się zdjęciu.
Nastrój tej sypialni tworzy użycie dużej ilości poduszek i narzut. Na zdjęciu wygląda to pięknie, ale w prawdziwym życiu właściciel musi przed pójściem spać rzucić całe to piękno gdzieś na podłogę lub krzesło, a rano – powtórzyć to ponownie.
Jak długo właściciel wnętrza będzie miał cierpliwość na to?
02 / Profesjonalizm

Staranny dobór specjalistów

Projekt wzorniczy w dużej mierze zależy od wizji projektanta. Jednak projektant to nie tylko artysta. Projektowanie wnętrz wymaga dużej wiedzy praktycznej – od techniki oświetleniowej i obowiązujących norm ergonomicznych po znajomość specyfiki użytych materiałów. Nie jest więc dobrym pomysłem oddanie projektu uczniowi, którego błąd może mieć kosztowne konsekwencje.

03 / Jakość

Kontrola jakości

Nasz własny dział kontroluje dokładność rysunków według ścisłych standardów wewnętrznych. Każdy projekt jest sprawdzany ponad 3 razy na różnych etapach.
Rysunki wykonywane są z najwyższym stopniem szczegółowości, co pozwala na realizację w dowolnym miejscu na świecie zgodnie z instrukcją i bez konieczności płacenia dodatkowo za nadzór autorski.


04 / Skupienie się na kliencie

Polski, angielski albo rosyjski?

Nie jest tajemnicą, że w ostatnich latach wiele utalentowanych osób z krajów wschodnich przeniosło się do UE. Jedni kupują mieszkania, a inni (często bez znajomości języka) wykonują dla nich prace remontowe.

Dlatego możemy nie tylko przygotować dokumentację w języku POLSKIM, ROSYJSKIM albo ANGIELSKIM, ale także wykonać NADZÓR AUTORSKI w języku zrozumiałym dla wykonawców.