O Amazing Interiors


Historia pracowni АМАZING INТЕRIОRS to jeden z tych momentów, kiedy zainteresowanie pięknem może zmotywować człowieka do zmiany zawodu, jak to się stało z założycielką naszego projektu Heleną Woropaj.O NAS

Studio projektowania wnętrz
AMAZING INTERIORS

W 2004 roku, po zakupie nowego mieszkania i nie znalezieniu projektanta, który mógłby się zająć projektem, Helena postanowiła sama spróbować swoich sił w projektowaniu wnętrz. Efekt był taki, że wkrótce kilku znajomych zwróciło się do niej o pomoc. Wszystko to sprawiło, że kilka lat później zmieniła branżę i zdobyła drugie wykształcenie wyższe w zakresie projektowania wnętrz.o doprowadziło do zmiany branży i uzyskania drugiego dyplomu uniwersyteckiego – w zakresie architektury wnętrz.

Dziś jesteśmy młodą i ambitną pracownią projektowania wnętrz z Warszawy. Może wciąż jesteśmy na początku naszej podróży, ale celujemy w wielką ligę. Stawiamy na profesjonalizm, dbałość o szczegóły i dążenie do perfekcji w naszej pracy. Nasze rysunki są dokładne, wizualizacje realistyczne, a tabele szczegółowe i dokładne.

„Wielu projektantów wnętrz próbuje zaskoczyć klientów niezwykłymi rozwiązaniami, które dobrze wyglądają na papierze, ale po pewnym czasie zaczynają drażnić klienta.

Główną zaletą wnętrz pracowni „AMАZING INТЕRIОRS„ jest to, że nie nudzą się one z czasem. W każdym z nich jest coś jaskrawego, ale jednocześnie – z obowiązkowym zdrowym konserwatyzmem.„

Zalety naszego studia

6 WYJĄTKOWYCH CECH


0123456789001234567890

Nowocześniejsze wyposażenie


Zamiast inwestować w luksusowe biuro i drogie meble, inwestujemy w regularne szkolenia pracowników i najlepsze komputery oraz oprogramowanie. Podróżujemy po całej Europie i odwiedzamy kultowe miejsca związane z architekturą i designem. Wszystko to jest robione po to, aby dać klientowi to, co najlepsze.

0123456789001234567890

Przejrzyste warunki dla klienta


Nasze biuro projektowe posiada absolutnie przejrzysty system płatności – płacisz osobno za każdy etap wykonywanej pracy. Udzielamy szczegółowych konsultacji i dajemy możliwość zamówienia projektu z dowolnego miejsca na świecie.

0123456789001234567890

Niezależne rozwiązanie


Każdy sklep z meblami czy płytkami ceramicznymi ma swoich projektantów. Oczywiście, że są zainteresowani sprzedażą dokładnie swojego asortymentu. My natomiast oferujemy prawdziwe egzemplarze sprzętu i mebli z różnych źródeł, także z dostępnych na innych rynkach.

0123456789001234567890

Komunikacja na żywo


W naszej pracowni komunikacja z projektantem jest zawsze bezpośrednia, dlatego efektem jest zawsze niepowtarzalne wnętrze, odzwierciedlające indywidualność klienta i spełniające konkretne wymagania. Dostosowujemy się do Państwa życzeń i stylu życia, abyście mogli Państwo czuć się komfortowo i spokojnie w swoim domu.

0123456789001234567890

Funkcjonalność we wnętrzach


Znamy i stosujemy prawa ergonomii, dlatego każdy metr kwadratowy jest przemyślany, użyteczny i pracuje dla Ciebie. Od perfekcyjnego podziału na strefy i aranżacji pomieszczeń po wygodne korzystanie z włączników, urządzeń i blatów – nasze projekty dają nowy poziom komfortu.

0123456789001234567890

Polski, angielski albo rosyjski?


Nie jest tajemnicą, że w ostatnich latach wiele utalentowanych osób z krajów wschodnich przeniosło się do UE. Jedni kupują mieszkania, a inni wykonują dla nich prace remontowe.
Naszą misją jest oferowanie ludziom najwyższej jakości usług w ich własnym języku.

Nasze zasady


01 / Projektowanie

Ergonomia i praktyczność – na pierwszym miejscu

Po obejrzeniu wielu programów telewizyjnych można odnieść wrażenie, że projektanci urządzają pomieszczenia z różnego rodzaju bibelotami, pluszakami i innymi niepotrzebnymi rzeczami, które potem stają się koszami na śmieci.

Profesjonalista przede wszystkim zwróci uwagę nie na piękne zdjęcia, ale na łatwość użytkowania wnętrza przez konkretne osoby (ergonomia). Klient później uporządkuje bibeloty według swoich upodobań.

02 / Polityka marketingowa

Przyjemne dodatki

Każdy z naszych klientów otrzymuje trochę więcej niż się spodziewa. W tym roku dla naszych klientów stworzyliśmy serię puzzli premium, z limitowanej edycji, które są dostępne tylko u nas.

ZOBACZYĆ03 / Jakość

Kontrola projektu

Nasz własny dział jako detektyw kontroluje dokładność rysunków według ścisłych standardów wewnętrznych. Każdy projekt jest sprawdzany ponad 3 razy na różnych etapach.
Rysunki wykonywane są z najwyższym stopniem szczegółowości, co pozwala na realizację w dowolnym miejscu na świecie zgodnie z instrukcją i bez konieczności płacenia dodatkowo za nadzór autorski.

04 / I jeszcze coś

Poza tym…