Top.Mail.Ru
O nas / Kontakty - Pracownia projektowania wnętrz - Amazing Interiors ®

Kontakty


Amazing Interiors to coś więcej niż studio; to grupa przyjaciół – klientów i realizatorów – których łączy miłość do piękna, podróży i ulepszania własnego życia. To grupa projektantów, wizualizatorów i profesjonalnych budowlańców z Polski, Litwy, Łotwy i Białorusi.

Firma współpracuje z kilkoma firmami budowlanymi w różnych krajach i realizuje projekty dla szczególnie wymagających klientów.

O studiu “Amazing Interiors“ i jego przyjaciołach

To, co wyróżnia naszą firmę, to całkowicie indywidualne podejście do potrzeb i wymagań naszych klientów.

Nie zamierzamy się chwalić. Przeczytaj historie naszych wdzięcznych klientów. Być może niektóre z nich przypomną Ci Twoją historię.

Nie ma znaczenia, ile pieniędzy lub czasu masz na swój projekt. Pracowaliśmy z inwestorami, artystami i ludźmi, którzy musieli opuścić swój kraj. Każda historia jest inna. Najpierw wysłuchujemy Ciebie, a następnie bierzemy udział w poprawie warunków Twojego życia.

Skontaktuj się z nami, a znajdziemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.Zadzwoń do zespołu obsługi klienta

☎️ +48 511 407 679

☎️ +48 511 407 683


Rozpocznij czat za pomocą

WHATSAPP

Napisz e-maila

orders@startamz.euRemigiusz, deweloper


“Wielu projektantów wnętrz próbuje zaskoczyć klientów niezwykłymi rozwiązaniami, które dobrze wyglądają na papierze, ale po pewnym czasie zaczynają drażnić klienta.

Główną zaletą wnętrz pracowni “AMАZING INТЕRIОRS“ jest to, że nie nudzą się one z czasem. W każdym z nich jest coś jaskrawego, ale jednocześnie – z obowiązkowym zdrowym konserwatyzmem.“


Do którego z naszych klientów jesteś podobny?

Mamy już gotowe rozwiązania dla Ciebie!


Igor, 26. Programista.


Zmuszony do przeprowadzki w 2020 roku. Kupił dla siebie nowe mieszkanie w Warszawie. Niewiele wie o nowym mieście, nie wie gdzie kupić odpowiednie meble. A o aranżacji wnętrz wie jeszcze mniej. Nie interesuje go projekt, ale efekt końcowy. Nowe mieszkanie powinno być nie tylko nowoczesnym domem, atrakcyjnym miejscem spotkań z przyjaciółmi, ale także biurem do pracy zdalnej.
Nowa praca jest czasochłonna, ale remont trzeba zrobić.
Co zrobić?
Wzięliśmy na siebie cały projekt.


Marta, 22. Studentka.


Pierwsze mieszkanie odziedziczyła po babci. Nie miała dużo pieniędzy, ale bardzo chciała mieć nowoczesne, modne wnętrze. Chodzi na studia, kocha podróże i strasznie się boi brutalnych budowlańców 🙂
Co robić?
Zaprojektowaliśmy przytulne skandynawskie wnętrze i skoordynowaliśmy wszystkie prace z budowlańcami. I nawet udało nam się zmieścić w niewielkim studenckim budżecie.


Marek, 48. Przedsiębiorca.


Skuteczny przedsiębiorca i miłośnik jachtów. Zarobione pieniądze inwestuje w nieruchomości mieszkalne do wynajmu. Potrzebuje atrakcyjnego projektu w ramach określonego budżetu. Zgłosił się do nas po tym, jak stracił 6000 zł z powodu błędu popełnionego przez początkującego freelancera.
Co robić?
Przekonaliśmy Marka, że koszt projektu zwróci się, jeśli nie popełni tylko jednego takiego błędu.


Katie, 47. Dyrektor finansowy.


Pracuje w dużej międzynarodowej firmie. Ma męża i dwójkę dzieci. Przeprowadza się do nowego, przestronnego mieszkania. Stara się łączyć pracę, prowadzenie domu i odprowadzanie dzieci do szkoły i przedszkola. Ale uważa, że tylko do niej należy dekorowanie nowego mieszkania.
Co robić?
Zbadaliśmy wymagania wszystkich członków rodziny Katji i pozwoliliśmy jej uczestniczyć w projektowaniu w dogodnym dla niej harmonogramie. Nowe, przytulne mieszkanie jest już radością dla jego mieszkańców.


Egita, 31. Kierownik sprzedaży.


Pracuje jako kierownik w firmie w Wilnie. Po urodzeniu drugiego dziecka rodzina zastanawia się nad kupnem większego mieszkania. Mąż Egity, Jonas, jest kierowcą ciężarówki i nie może poświęcić wiele czasu na naprawy. Kobieta wozi dzieci do przedszkola, do lekarza i do sklepu spożywczego. Tymczasem zbliża się termin: przeprowadzka jest za dwa miesiące.
Co robić?
Projektujemy zdalnie nowe mieszkanie, a prace remontowe zlecamy naszemu partnerowi. Zadowolona rodzina wprowadza się na czas.


Amelia, 34. Fotograf i reżyser wideo.


Uwielbia podróżować, ale za najważniejsze miejsce na ziemi uważa swój dom. Zleciła nam zaprojektowanie wnętrza mieszkania swojej mamy. Zadanie wcale nie jest łatwe, bo osoby starsze są przyzwyczajone do swojego otoczenia i rzadko zgadzają się na radykalne zmiany.
Co robić?
Udało nam się połączyć nowe rozwiązania wnętrzarskie z ulubionymi przedmiotami jej mamy. Bardzo spodobał jej się nasz styl z odniesieniem do Mid-Century Modern.


Magda, 63. Nauczycielka.


Gdy dzieci dorosły i wyjechały do różnych krajów, Magda i jej mąż postanowili przenieść się do mniejszego mieszkania bliżej centrum miasta. Ich najstarsza córka, która mieszka w Londynie, postanowiła przekazać rodzicom projekt nowego mieszkania.
Co robić?
Zapytaliśmy Magdę i jej męża o ich zwyczaje i zaprojektowaliśmy dla nich spokojne wnętrze w klasycznym stylu, idealnie pasujące do samej międzywojennej kamienicy.


Nasze zasady


01 / Projektowanie

Ergonomia i praktyczność – na pierwszym miejscu

Po obejrzeniu wielu programów telewizyjnych można odnieść wrażenie, że projektanci urządzają pomieszczenia z różnego rodzaju bibelotami, pluszakami i innymi niepotrzebnymi rzeczami, które potem stają się koszami na śmieci.

Profesjonalista przede wszystkim zwróci uwagę nie na piękne zdjęcia, ale na łatwość użytkowania wnętrza przez konkretne osoby (ergonomia). Klient później uporządkuje bibeloty według swoich upodobań.

02 / Polityka marketingowa

Przyjemne dodatki

Każdy z naszych klientów otrzymuje trochę więcej niż się spodziewa. W tym roku dla naszych klientów stworzyliśmy serię puzzli premium, z limitowanej edycji, które są dostępne tylko u nas.03 / Jakość

Kontrola projektu

Nasz własny dział jako detektyw kontroluje dokładność rysunków według ścisłych standardów wewnętrznych. Każdy projekt jest sprawdzany ponad 3 razy na różnych etapach.
Rysunki wykonywane są z najwyższym stopniem szczegółowości, co pozwala na realizację w dowolnym miejscu na świecie zgodnie z instrukcją i bez konieczności płacenia dodatkowo za nadzór autorski.

04 / I jeszcze coś

Poza tym…